Haber Açısı
Anasayfa | Künye | İletişim | Haber Açısı Ana Sayfan Yap Açılış Sayfası Yap | Haber Açısı sık kullanılanlara ekle Sık Kullanılanlara Ekle | Haber Açısı RSSRSS 28 Kasım 2015, Cumartesi
Loading
MHP'DEN TİRE'DE GÖVDE GÖSTERİSİ
25 Ocak 2014 11:31  |  Okunma: 1252  | 
Facebook PaylasMHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Izmir’in Tire ilçesi belediye başkan adayı Av. Hasan Çağlı’nın seçim bürosunun açılısına katıldı. Açılışta MHP Il Başkanı Nejat Karataş ve Izmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer de bulundu.

Grup Başkan Vekili Vural, Tire’ye seçim sürecindeki ilk ziyareti olduğunu belirterek, “Daha çok geleceğiz. Tire’den çifte kavrulmuş istiyoruz. Efeler diyarından Hasan Çağlı’nın Tire Belediyesi’ne, Büyükşehir'e de Murat kardeşimin başkan tayin edilmesini istiyorum.

Tire, MHP’nin kalesidir. Bu milletin milli ve manevi değerlerini bilen bir kenttir.” dedi. Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu da 30 Mart akşamına kadar dur durak bilmeden, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadan çalışacaklarını söyledi.

İzmir’de seçim için iki parti yarışıyormuş süsü verildiğini ancak hiç kimsenin hesap etmediği bir üçüncü partinin olduğunu ifade eden Tanrıkulu, “Tire’de ve Izmir’de her zaman başa güreşen bir parti var, o da MHP.” diye konuştu.

Büyükşehir adayı Taşer ise iktidarın, ‘"Izmir, Konya’dan geri kaldı." dediğini belirterek şunları söyledi: “Evet, geri kaldı. Neden geri kaldı? Gelin, Tirelilerin karşısında mertçe konuşalım. Siz 2012 yılında 37,6 milyar Izmir’den vergi topladınız ve 7,6 milyar lira İzmir’e yatırım yaptınız, yani beşte biri Izmir’e harcadınız. Konya’da 1,9 milyar vergi toplandı ama 4 milyar liralık yatırım yaptınız, yüzde 100'den fazla. Bunu yıllardır Izmir’e reva gördünüz. Sonra gelip, 'Konya, Izmir’i geçti.' diyorsunuz. Geçmedi, siz Izmir’i geri bıraktınız.”

Tire adayı Çağlı da yerel seçimlerin ilçeleri için Bereketli ve huzurlu günlerin başlangıcı olacağını söyledi.

(haberler.com)


Bu sitede yer alan bilgiler Haber Açısı adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla
Copyright © 2015 Haber Açısı Ulusal Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.